Piłka nożna jako najpopularniejsza dyscyplina w Polsce przyciąga wielu młodych sportowców marzących o przyszłej grze w reprezentacji Polski. W Akademii Bergovia przywiązujemy ogromną wagę do jakości szkolenia dzieci. Chcemy, aby pierwsze kroki sportowej przygody wykształciły odpowiednią ogólną sprawność fizyczną niezbędną do wieloletniego treningu, ale także mentalne nastawienie młodych piłkarzy do ścisłej współpracy w grupie i budowanie współodpowiedzialności za wynik. Nasi trenerzy w systematyczny sposób będą dbać o indywidualny rozwój piłkarskich umiejętności wykorzystując zróżnicowane predyspozycje każdego dziecka.
Zajęcia dla dzieci od 4 do 13 lat
Ćwiczenia odbywają się w małych grupach gwarantujących efektywność zajęć i zapewniając komfort dzieci (w przypadku większej liczby dziewcząt, zostaną utworzone oddzielne grupy).
Składka miesięczna – 160 PLN (zajęcia 2 razy w tygodniu).
Na zajęciach obowiązuje pakiet sprzętowy Akademii.
Okres marzec 2024 - listopad 2024:
boisko Orlik - Zespół Szkół nr 19, ul. A.G.Siedleckiego 11, Bydgoszcz
boisko Orlik - Szkoła Podstawowa nr 38, ul.Węgierska 11 Bydgoszcz
boisko pełnowymiarowe ul. Glinki 79
boisko pełnowymiarowe ul. Sportowa 2
Okres grudzień 2023 - luty/marzec 2024:
hala sportowa - Zespół Szkól Katolickich, ul. Nowodworska 17, Bydgoszcz
boisko Orlik - Zespół Szkół nr 19, ul. A.G.Siedleckiego 11, Bydgoszcz
hala pneumatyczna (balon) ul. Bohaterów Kragujewca, Bydgoszcz
grupa 1 - Trampkarz (rocznik 2009-2010) - trener: Robert Wysocki
poniedziałek 19.30-21.00 - boisko pełnowymiarowe ul. Glinki 79
środa 17.30-19.00 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
czwartek 19.00-20.30 - boisko pełnowymiarowe ul. Sportowa 2
grupa 2_1 - Młodzik niebieska (rocznik 2011-2012) - trener: Jakub Adrych
wtorek 18.00-19.30 - Orlik ul. Siedleckiego 11 (ZS nr 19)
czwartek 19.00-20.30 - boisko pełnowymiarowe ul. Sportowa 2
piątek 18.00-19.30 - Orlik ul. Siedleckiego 11 (ZS nr 19)
grupa 2_2 - Młodzik biała (rocznik 2011-2012) - trener: Marcin Skonieczny
wtorek 19.15-20.45 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
czwartek 19.15-20.45 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
grupa 3_1 - Orlik niebieska (rocznik 2013-2014) - trener: Marcin Skonieczny
wtorek 17.45-19.15 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
czwartek 17.45-19.15 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
piątek 19.00 - 20.30 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38) - trening dodatkowy
grupa 3_2 - Orlik biała (rocznik 2013-2014) - trener: Marcin Skonieczny
wtorek 19.15-20.45 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
czwartek 19.15-20.45 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
grupa 4 - Żak (rocznik 2015-2016) - trener: Michał Szymański
poniedziałek 17.45-19.00 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
piątek 17.45-19.00 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
grupa 5 - Skrzat (rocznik 2017 i młodsi) - trener: Michał Szymański
poniedziałek 17.45-19.00 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
piątek 17.45-19.00 - Orlik ul. Węgierska 11 (SP nr 38)
treningi motoryczne - w trakcie ustalania
treningi bramkarskie - w trakcie ustalania