Informacje podstawowe

Drodzy Rodzice,

Nawiązując współpracę z Akademią Sportu „Bergovia” powierzacie nam swój największy skarb, swoje dziecko. Wiemy, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność. Dlatego dziękujemy Wam za wybór naszej Akademii i zaufanie, którym nas obdarzyliście. Jesteśmy przekonani, że nasze pomysły oraz indywidualne podejście do każdego dziecka i do Was Rodzice, spowoduje, że będziemy wspólnie odkrywać świat rozwoju sportowego i emocjonalnego Waszego dziecka.

Wiemy, że uśmiechnięte dziecko, to - szczęśliwe dziecko i szczęśliwi rodzice :)

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Chcemy, żeby w przyszłości nasze dzieci były aktywne i zdrowe, dlatego powinniśmy podążać wyznaczoną ścieżką i doceniać każdy krok w przód naszych pociech. Począwszy od prostej aktywności fizycznej z rodzicami, po pierwsze zajęcia sportowe. Potem wybór ukochanej dyscypliny i wyjazd na pierwszy turniej, czy zawody sportowe. Poznanie radości ze zwycięstwa, lecz też smaku pierwszego niepowodzenia, które powinno motywować do dalszej pracy na treningach.

Wspólnie przejdziemy tą drogę, w której pomogą nam:

  • dobry trener
  • lekarz (badania)
  • fizjoterapeuta
  • psycholog
  • dietetyk

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem. Dlatego wszyscy podopieczni Akademii Sportu „Bergovia” zostali objęci ochroną w ramach ubezpieczenia PZU EDUKACJA (NNW – następstwa nieszczęśliwych wypadków). Szczegłowe warunki ubezpieczenia znajdziesz tutaj: https://www.pzu.pl/_fileserver/item/1505139. Opieka ubezpieczeniowa działa już od pierwszych zajęć dziecka.

Poczucie bezpieczeństwa zapewnią również odpowiednio wyselekcjonowane miejsca na zajęcia sportowe, wykorzystywany przez dzieci na treningach sprzęt sportowy, a przede wszystkim wykwalifikowana kadra trenerska z nieposzlakowana opinią.